ERZ-V10D201
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V10D201
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Surge Energy Rating : 35 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 340 V
Series : V
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 430 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 200V 2500A ZNR SUR ABSORBER 10MM