ERZ-E10B821CS
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E10B821CS
  • 1
Voltage Rating AC : 510 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 154 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.025 kV
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 820 VDC
Voltage Rating DC : 670 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 230 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 820volts 4500A 10mm Crimped Cut Leads