ERZ-V05D680
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V05D680
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 40 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Surge Energy Rating : 2.2 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 150 V
Series : V
Varistor Voltage : 68 VDC
Voltage Rating DC : 56 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 580 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 45V 1A CLAMP