VDRS05C420BSE
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
VDRS05C420BSE
  • 1
Diameter : 5 mm
Product Category : Varistors
Packaging : Bulk
Series : VDRS
Product : MOV
Manufacturer : Vishay / BC Components
Description : Varistors 420V 7mm Radial 5mm